anamursedir-anamur dergi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Sponsor Alanı

  REKLAM ALANI

Anamur SEDİR

Anamur SEDİR 1993-1994

   -Aralık   1993  1. Sayı
   -Ocak    1994  2. Sayı
   -Şubat   1994  3. Sayı
   -Mart     1994  4. Sayı
   -Mayıs   1994  5. Sayı

MAKİ DERGİSİ

MAKİ DERGİSİ-105

Saat

Ana Menü

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 43  
»Bugün 966  
»Toplam 4567309  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.198.54.179
» Bu sitemizi ziyaretiniz

HAVA DURUMU

ANAMUR

Sponsor Alanı

EDEBİYAT, KÜLTÜR VE SANAT DÜNYASINDAN SON HABERLER

EDEBİYAT, KÜLTÜR VE SANAT DÜNYASINDAN SON HABERLER

Tarih 15 Mart 2017, 23:55 Editör

Gazeteci - Yazar - Şair Kerim ÖZBEKLER edebiyat, kültür, sanat dünyasında önümüzdeki günlerde yapılacak faaliyetlerin özetlerini sizler için derleyip, duyurdu.

EDEBİYAT, KÜLTÜR VE SANAT DÜNYASINDAN SON HABERLER

 Gazeteci- Yazar-Şair Kerim ÖZBEKLER edebiyat, kültür, sanat dünyasında önümüzdeki günlerde yapılacak faaliyetlerin özetlerini sizler için derleyip, duyurdu.

 

19 Mart 2017 Pazar günü, saat.14.00–18.00 arasında;Hoca Ahmed Yesevi Vakfı-Küçük Ayasofya Mahallesi, Küçük Ayasofya Caddesi, Hüseyin Ağa Medresesi Sultanahmet-İstanbul, Tel.0-212-6385012 Fax.0-212-6383547 E-Posta: yesevidergisi@gmail.com adresinde, Türk Dünyası'nın her tarafında milli bayram olarak kutlanan Nevruz Bayramı ve Çanakkale Zaferi'nin 102.yılı Kutlaması aşağıdaki program çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

- Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı,

- Açılış Konuşması;Erdoğan Aslıyüce,

- Çanakkale Zaferi;Bülent Ertem,

- Nevruz Duası;Atilla Yayım,

- Nevruz ateşinden atlama,

- Örs üzerinde temsili demir dövme,

- Geleneksel yumurta tokuşturma,

- Sürprizler

- Geleneksel Nevruz Pilavı ve Ayran İkramı (Hasan Hüseyin Bacaksız’ın ikramı). İsteyen herkes bu etkinlikleri ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

24 Mart 2016 Cuma günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli Aydın adresinde, Şair Ahmet Selçuk İlhan özel orkestrası eşliğinde Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında 1 konser verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

25 Mart 2017 Cumartesi günü, saat. 16.30'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Yazar Etem Oruç ''Umur Bey'den Atatürk'e Efelik Tarihi.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.
           *********

25 Mart 2017 Cumartesi günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Yönetmeni Mehmet Coşkundeniz Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında ''Aşk Sanatı-Aşk Uykusu.'' konusunda bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

 

25 Mart 2017 Cumartesi günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Yazar ve Tarih Araştırmacısı Sinan Meydan ''Atatürk'ün Milli Egemenlik Mücadelesi.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

26 Mart 2017 Pazar günü, saat.16.30'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Emekli Polis ve Demirci Mehmet Efe isimli kitabın yazarı İbrahim Kiraz ''Kurtuluş Savaşı'nda Nazilli.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

26 Mart 2017 Pazar günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde,

Astroloğ-Araştırmacı-Yazar Rezzan Kiraz ''Afrodisias'ın Eşiğinde Venüs Sohbetleri.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

26 Mart 2017 Pazar günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde,

Çevre Bilimci-Sinema Oyuncusu Ediz Hun ''Yaşamda Dostluk ve Sevgi-Kalkınma Sürecinde Doğa İnsan İlişkileri.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

27 Mart 2017 Pazartesi günü, saat.16.30'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Emekli Öğretmen ve Yazar Tahsin Şimşek ''Mitoloji'de ve Antik Çağda Aydın ve Afrodosias.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

27 Mart 2017 Pazartesi günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Ekoloji Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ''Erkan Şamcı ile Doğala Dönüş.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

27 Mart 2017 Pazartesi günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Türk Hadis Kürsüsü Profesörü Prof.Dr.Mustafa Karataş ''Şehitlerin İzinde Birlik ve Beraberliğimiz.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

28 Mart 2017 Salı günü, saat.16.30'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Emekli Öğretmen ve Yazar Bingül Adalığ ''Ali Zühtü Bey'in 1.Dünya Savaşı Yıllarında Nazilli Anıları.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

28 Mart 2017 Salı günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Yazar Sinan Yağmur ''Yunus Emre Gibi Yaşamak.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

28 Mart 2017 Salı günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Gürkan Kubilay ''Yedire Yedire Zayıflatıyoruz.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

29 Mart 2017 Çarşamba günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Seri Girişimci Hulusi Berik ve TOBB G.G.Kurulu Başkanı Selim Kacar ''Gençler İçin Girişimcilik Tavsiyeleri.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

 

 29 Mart 2017 Çarşamba günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Yazar Ahmet Şerif İzgören ''Süpermen Türk Olsaydı.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

           

30 Mart 2017 Perşembe günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Kuyucak Lisesi Emekli Okul Müdürü ve Yazar Abdullah Kırkık ''Edebiyat Sohbetleri.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

30 Mart 2017 Perşembe günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Akademisyen-Ekonomist-Y.Çağ Siyasi Tarihi Uz.Dr.Ramazan Kurtoğlu ''Küresel Para Savaşları ve Türkiye.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

 

31 Mart 2017 Cuma günü, saat.16.30'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Yazar Kerim Özbekler ''Hayatta Başarılı Olmanın Yolları.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

31 Mart 2017 Cuma günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Psikolog-Hipnoterapist-Yazar Adil Maviş ''Zihinsel ve Duygusal Rahatsızlıklarda Biliçaltı Temizlik.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

31 Mart 2017 Cuma günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Yatırımcı-Girişimci-Fütürist Alphan Manas ''Türkiye Geleceğe Hazır mı ?'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

01 Nisan 2017 Cumartesi günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Eğitimci ve Yazar Süleyman Beledioğlu ''Aileler Çocukların Başarısına Nasıl Katkıda Bulunur ?'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

01 Nisan 2017 Cumartesi günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Şair-Yazar-TV Proğramcısı Serdar Tuncer ''Serdar Tuncer ile Şiirli Muhabbet.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

02 Nisan 2017 Pazar günü, saat.15.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Hayal Yazar Koray Yersüren ve Yazar Zeynep Sey ''Selam Gençlik.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

02 Nisan 2017 Pazar günü, saat.16.00'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Emre Gül ve Yusuf Piliç ''İmza.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

 *********

02 Nisan 2017 Pazar günü, saat.16.30'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Emekli Öğretmen-Yazar ve İş Adamı Sabahattin Burhan ''Milli Mücadelede Aydın.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

02 Nisan 2017 Pazar günü, saat.18.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Araştırmacı-Yazar-Radyo Proğramcısı Kubilay Aktaş ''25.Kare ve Subliminal Mesajlar.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur. 02 Nisan 2017 Pazar günü, saat.20.00'de;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, Akademisyen-Yazar Prof.Dr.Ahmet Şimşirgil ''Osmanlı Medeniyeti.'' konusunda Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konferans verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

 *********

03 Nisan 2017 Pazartesi günü, saat.20.30'da;Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu Nazilli-Aydın adresinde, ''Nazilli Belediyesi Klasik Türk Musikisi Korosu'' Nazilli Belediyesi 8.Kültür Sanat Edebiyat Festivali kapsamında bir konser verecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

*********

02-06 Mayıs 2017 tarihlerinde Kuzeykent'te açılacak olan ''Kastamonu Belediyesi 1.Kastamonu Kitap Fuarı''nda stand açmak veya kitaplarını okuyucuları için imzalamak isteyen yayınevi sahipleri-gazeteci-yazar ve şairler aşağıdaki e posta adresini kullanarak bu isteklerini ASU TORAMAN'a iletebilirler, asutoraman.reformfuarcilik@gmail.com. İlgilenenlere, önemle duyurulur.

Bu haber 493 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KÜLTÜREL

Serkan ŞAHİN ve Öğrencileri Resim Sergisi Venüs Sanat Galerisi'nde

Serkan ŞAHİN ve Öğrencileri Resim Sergisi Venüs Sanat Galerisi'nde Resim öğretmeni Serkan Şahin'in öğrencileri Karma Resim Sergisi Venüs Sanat Galerisi'nde sanatseverlerin be...

TARSUS'TA MÜZÜK VE ŞİİR FESTİVALİ YAPILDI

TARSUS'TA MÜZÜK VE ŞİİR FESTİVALİ YAPILDI Tarsus dünya ve Türkiye genelinden yüzlerce şair ve yazarı ağırladı. Etkinlikler coşkulu geçti.
BEN BU VATANIN POLİSİ OLACAĞIM (Şiir)11 Kasım 2018

Sponsor Alanı

Sponsor Alanı

REKLAM ALANI 

ANKET

ANAMUR OKULLARINDA SERBEST KIYAFET UYGULANSIN MI?
Tüm Anketler

0cak - 2012 / Her Hakkı Saklıdır / Kaynak gösterilip, sitemizin ilgili sayfasına link verilerek alıntı yapılabilir. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir-Site ticari olmayıp, kütüre hizmet eder.
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi