anamursedir-anamur dergi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Sponsor Alanı

Anamur SEDİR

Anamur SEDİR 1993-1994

   -Aralık   1993  1. Sayı
   -Ocak    1994  2. Sayı
   -Şubat   1994  3. Sayı
   -Mart     1994  4. Sayı
   -Mayıs   1994  5. Sayı

MAKİ DERGİSİ

MAKİ DERGİSİ-105

Saat

Ana Menü

Sponsor Alanı

 

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 38  
»Bugün 170  
»Toplam 14152800  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 3.238.121.7
» Bu sitemizi ziyaretiniz

HAVA DURUMU

ANAMUR
ESMİRA GÜNEŞ'İN ŞEHİTLER KİTAPLARI TANITILDI

ESMİRA GÜNEŞ'İN ŞEHİTLER KİTAPLARI TANITILDI

Tarih 16 Nisan 2023, 23:40 Editör

Azerbaycan Sumqayıt Şehrinde Esmira Güneş'İn şehitler için yayınladığı kitapların tanıtımı yapıldı.

SUMGAYIT’TA ESMİRA GÜNEŞ’İN ŞEHİTLER İÇİN

YAYINLADIĞI KİTAPLARIN TANITIMI YAPILDI

 

Azerbaycan Sumqayıt Şehrinde Esmira Güneş’in şehitler için yayınladığı kitapların tanıtımı yapıldı.

 

14 Nisan 2023 tarihinde Azerbaycan’ın Sumqayıt Şehrinde İnternat tipli Okulun Spor Salonunda Şayir Esmira Güneş’in şehitler için yayınladığı kitapların tanıtımı yapıldı.

 

 

 

Şehitler için tam 15 farklı kitap yazan Esmira Güneş bu defa "44 Günün Sumqayıt Kahramanları" ve "Kalbimizde Yaşayanlar" kitapları okuyuculara takdim edilmiştir.. Tanıtıma Şehit Tacəddin İsmayılzadə’nin Annesi Aygün hanım, Şehit Vüsal Muradov’un Annesi Kamale hanım, Şehit Rüfat Mustafayevin Annesi Afet hanım, Şehit Anar Qocayev’in Annesi Asya hanım, Şehit Elmar Nesibov’un Annesi Süreyya hanım, Şehit Ülvü Muharremov’un annesi Xatire hanım, Şehit Muhammed Ali Hesenzade’nin Annesi Vüsale hanım, Şehit Serxan Aliyev’in Annesi Esmira hanım, Şehit Semid Aliyev’in annesi Esmer hanım, Şehit Elçin Hüseynov’un annasi Metanet hanım, Şehit Ebil Cebizade’nin annesi İrade hanım, Şehit Ruslan Memmedov’un annesi Rena hanım, Şehit Qubad Aliyev’in hanımı Xanım hanım, Şair Esmira Güneş, sanatçı Ruslan Akberov okul öğretmenleri ve öğrenciler katılmıştır.

 

 

Güzel şiirler, müzikler eşliğinde harika konuşmalarla gerçekleşen tanıtımda Leyla Mammedov’a da şiir okumuştur. Daha sonra Şair Esmira GÜNEŞ kitaplarından şehit ailelerine ve okul müdürüne armağan etti ve onlarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

 

 

 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

HABER’İN AZARBAYCAN TÜRKÇESİYLE METNİ

 

Sumqayıtda İnternat tipli gimnaziyada şayir Esmira Güneşin şehirler için yayınladığı kitapların tanıtımı olmuş

Ayın14-ü Sumqayıt şehir İnternat tipli gimnaziyada şayir Esmira Güneşin şehirler için yayınladığı kitapların təqdimatı yapılmış.

                                   
           Şehitlər için tam 15 farklı kitap yazan Esmira Güneş bu dəfa "44 günün Sumqayıt qahramanları" ve "Kalbimizde yaşayanlar" kitapını okurlara təkdim etmişdir. Tanıtıma şehit Tacəddin İsmayılzadənin annesi Aygün hanım, şehit Vüsal Muradovun annesi Kamale hanım, şehit Rüfət Mustafayevin annesi Afət hanım, şehit Anar Qocayevin annesi Asya hanım, şehit Elmar Nesibovun annesi Süreyya hanım, şehit Ülvü Muharremovun annesi Xatire hanım, şehit Muhammed ali Hesenzadenin anası Vüsale hanım, şehit Serxan Aliyevin annesi Esmira hanım, şehit Semid Aliyevin annesi Esmer hanım, şehit Elçin Hüseynovun annasi Metanet hanım, şehit Ebil Cebizadenin annesi İrade hanım, şehit Ruslan Memmedovun annesi Rena hanım, şehid Qubad Aliyevin hanımı Xanım hanım, şairə Esmira Güneş, sanatçı Ruslan Akberov, okul öğretmenleri ve öğrenciler katılmıştır.
 
             
            Güzel şiirler muzikler eşliğinde harika konuşmalarla gerçekleşen tanıtımda Leyla Mammedova da şiir okumuştur. Sonda şair kitaplarından şehit ailelerine ve okul müdirine hediyye vermiş ve hatıra fotorafları çekilmişler.
            
              

Bu haber 518 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KÜLTÜREL

MEŞYAD'DA ŞAİR KEMAL KARSLI ANILDI

MEŞYAD'DA ŞAİR KEMAL KARSLI ANILDI Mersin Şairler ve Yazarlar Derneği Merhum Şair Kemal Karslı için anma töreni düzenledi.

TARSUS'TA "SESİMİZ" ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TARSUS'TA Tarsus Belediyesi Nikâh Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe veliler ve öğrenciler ile sanatseverler büyük ilgi gös...
    Sığınmacılar konusu, kanayan bir yaradır13 Temmuz 2024

Sponsor Alanı

Sponsor Alanı

 

ANKET

ANAMUR OKULLARINDA SERBEST KIYAFET UYGULANSIN MI?
Tüm Anketler

0cak - 2012 / Her Hakkı Saklıdır / Kaynak gösterilip, sitemizin ilgili sayfasına link verilerek alıntı yapılabilir. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir-Site ticari olmayıp, kütüre hizmet eder.
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyap?: MyDesign Haber Sistemi