anamursedir-anamur dergi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Sponsor Alanı

  REKLAM ALANI

Anamur SEDİR

Anamur SEDİR 1993-1994

   -Aralık   1993  1. Sayı
   -Ocak    1994  2. Sayı
   -Şubat   1994  3. Sayı
   -Mart     1994  4. Sayı
   -Mayıs   1994  5. Sayı

MAKİ DERGİSİ

MAKİ DERGİSİ-105

Saat

Ana Menü

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 77  
»Bugün 1467  
»Toplam 4626864  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.163.42.154
» Bu sitemizi ziyaretiniz

HAVA DURUMU

ANAMUR

Sponsor Alanı

TEM-DER'İN DENETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

TEM-DER'İN DENETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Tarih 07 Mayıs 2016, 00:13 Editör

TEM-DER Denetim Haftası kutlamaları münasebetiyle bir dizi faaliyette bulundu.

TEM-DER’İN DENETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

 

TEM-DER Denetim Haftası kutlamaları münasebetiyle bir dizi faaliyette bulundu.

 

Tüm Eğitim Müfettişleri Derneğinden yapılan açıklamada şu bilgiler yer aldı:

 

“TEM-DER Denetim Haftası kutlamaları münasebetiyle bir dizi faaliyette bulundu.

 

İlk olarak 03.05.2016 Salı günü Rehberlik ve Denetim Başkanı Atıf ALA ile kısa bir görüşme yapıldı. Mesleğimizle ile ilgili düzenlemeler hakkında dilekler iletildi.

  

İkinci bir etkinlik olarak; derneğimiz yönetimi ve üyelerimizin katılımı ile Denetim Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde Anıtkabir ziyaret edildi 04.05.2016 Çarşamba günü saat 15.00’de gerçekleştirilen ziyarette mozoleye çelenk konulduktan sonra Dernek Başkanı Nihat KÖSE Anıtkabir Özel Defterine şunları yazdı:

 

“Yüce Önderim Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK; Tem der (Tüm Eğitim Müfettişleri Derneği) olarak, “Denetim Haftası” münasebetiyle huzurundayız.

 

Milli Eğitim Bakanlığı Denetim Sisteminde bütünleşme gerçekleşmiş, yeniden yapılanma ile denetim sisteminin merkeze bağlı olarak; çağdaş, etkin, verimli bir denetim fonksiyonuna kavuşacağı etkin bir denetim yapısının da eğitime daha çok katkı sağlayacağı inancındayız.

 

Yüce Önderimiz,

 

Kurduğun Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti’nin egemenliğini esas alarak, kurduğun milli devlet yapısını korumak, kollamak; Türk Gençliğini yüksek ideallerle yetiştirmek değişmez tek amacımızdır. Mücadelen, aydınlık geleceğimize yürüyüşümüzde bizlere yol göstermeye devam edecektir.

 

Saygı, minnet, şükran ve özlemle anıyoruz. Ruhun şad olsun. Nihat KÖSE-Tüm Eğitim Müfettişleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı”

  

www.anamursedir.com

  

Üçüncü etkinlik ise 04.05.2016 Çarşamba günü saat 16.30’da Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM’ e yapılan ziyaret oldu. Ziyaretin denetim haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirildiği belirtilerek mesleğimizle ile ilgili dilekler iletildi. Bakan yardımcımız Orhan ERDEM, Maarif Müfettişleri ile ilgili düzenlemelerin hayata henüz geçirilemediğini, bunun yapılması düşünülen diğer düzenlemelerin hazırlanmasındaki gecikmeden kaynaklandığını, yakın bir gelecekte TBMM’ye gönderileceğini, düzenlemelerin genel kurula inmeden önce komisyonlardaki görüşmelere ilgili sivil toplum örgütlerinin de katılarak görüşlerini iletme imkânlarının sağlandığını, bu aşamada konunun takip edilerek komisyonlarda bir meslek kuruluşu olarak görüşlerimizi ifade etmenin yararlı olacağını belirtti. Başkan Nihat KÖSE yönetim kurulu ve bütün müfettişler adına derneğimize gösterdiği  ilgiden dolayı Bakan yardımcısı Orhan ERDEM’ e teşekkür ederek görüşme sonlandırıldı.”

 

TEM-DER YÖNETİM KURULU

Bu haber 1283 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM

TARSUSLU ÖĞRETMEN YAZAR ÜRESİN, KİTABINI ÇOCUKLAR İÇİN İMZALADI

TARSUSLU ÖĞRETMEN YAZAR ÜRESİN, KİTABINI ÇOCUKLAR İÇİN İMZALADI Tarsuslu Eğitimci Yazar Taha Ramazan Üresin Tarsus'ta kitabını imzaladı.

"TARİHTE VE GÜNÜMÜZDE KADIN" BELGESEL FİLMİ ÇEKİLDİ

Belgesel film geçtiğimiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Nişantaşı Üniversitesinde gösterildi.
RESÜLLAH'IN TÜRKİYE TEMİNATI (Şiir)09 Aralık 2018

Sponsor Alanı

Sponsor Alanı

REKLAM ALANI 

ANKET

ANAMUR OKULLARINDA SERBEST KIYAFET UYGULANSIN MI?
Tüm Anketler

0cak - 2012 / Her Hakkı Saklıdır / Kaynak gösterilip, sitemizin ilgili sayfasına link verilerek alıntı yapılabilir. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir-Site ticari olmayıp, kütüre hizmet eder.
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi