anamursedir-anamur dergi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Sponsor Alanı

  REKLAM ALANI

Anamur SEDİR

Anamur SEDİR 1993-1994

   -Aralık   1993  1. Sayı
   -Ocak    1994  2. Sayı
   -Şubat   1994  3. Sayı
   -Mart     1994  4. Sayı
   -Mayıs   1994  5. Sayı

MAKİ DERGİSİ

MAKİ DERGİSİ-105

Saat

Ana Menü

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 17  
»Bugün 765  
»Toplam 4105296  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.81.78.135
» Bu sitemizi ziyaretiniz

HAVA DURUMU

ANAMUR

Sponsor Alanı

AKDENİZ İLKOKULU MUHTEŞEM

AKDENİZ İLKOKULU MUHTEŞEM "OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ" DÜZENLEDİ

Tarih 04 Haziran 2015, 08:28 Editör

Anamur Akdeniz İlkokulu'nun, Anamur Kültür Merkezi'nde düzenlediği "Okul Öncesi Eğitim Şenliği" katılanların büyük beğenisini kazandı.

AKDENİZ İLKOKULU’NDAN MUHTEŞEM “OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ”

Anamur Akdeniz İlkokulu’nun, Anamur Kültür Merkezi’nde düzenlediği “Okul Öncesi Eğitim Şenliği” katılanların büyük beğenisini kazandı.

 

Programa Okul Müdürü Kazım Kılınç, Anasınıfı Öğretmenleri Neslin Mindevalli, Gülsün Temel, Hülya Kaçar, Zehra Başar ile çok sayıda öğrenci velisi ve vatandaşlar katıldı. Salonun tamamen dolduğu şenlikte anasınıfı öğrencilerinin performansı çok büyük beğeni kazandı. Öğrencilerin tüm etkinlikleri programa katılanlar tarafından coşkuyla alkışlandı.

 

Okul öncesi Eğitim Şenliğinin kapanış konuşmasını yapan Okul Müdürü Kazım Kılınç: ”Ziya Paşa’nın Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz / Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde" sözünde olduğu gibi bizim fazla söz söylememize gerek kalmadı. Öğrencilerimizin çok iyi geliştiğini hepimiz gördük. İnsan hayatındaki en önemli eğitim, okul öncesi ile ilkokul eğitimidir. Bu eğitimlerini iyi alan öğrencilerin okul başarıları ve hayat başarıları çok iyi oluyor. Bu nedenle çocuklarımızı okul öncesi eğitiminden mahrum bırakmayalım. Okul öncesi eğitimin yararını, çocuk daha ilkokul birinci sınıfta görmeye başlıyor. Bu çocuklar okula daha kolay uyum sağlıyor, okuma-yazmayı daha çabuk öğreniyorlar.Okulumuzda çok başarılı eğitim verilmektedir.Başarıyı yakalamamızda en büyük pay öğretmenlerimizindir, öğretmenlerimize teşekkür ederim. Öğrencilerimiz çok çalışmıştır, Akdeniz İlkokulu’nda okuyan her öğrenciye çalışmayı sevdirdik. Öğrencilerimiz çok çalışarak yaz tatilinde dinlenmeyi hak ettiler, onları çok seviyoruz. Ailelere verdikleri destek için teşekkür ederim.” dedi.

 

        
 
        

Bu haber 1386 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ÇOCUK

ORTAOKUL ÖĞRENCİSİ TÜRK BAYRAĞINI HİÇBİR ÖLÇÜ ALETİ KULLANMADAN ÇİZİYOR

ORTAOKUL ÖĞRENCİSİ TÜRK BAYRAĞINI HİÇBİR ÖLÇÜ ALETİ KULLANMADAN ÇİZİYOR Tarsus'ta bir ortaokulda öğrenim gören öğrenci kız Türk Bayrağını nizami ölçülerde hiçbir alet, cetvel veya per...

Sağlığı Çocuklar Anlatacak, Çocuklar Resimlerle Uyaracak

Sağlığı Çocuklar Anlatacak, Çocuklar Resimlerle Uyaracak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, çocukların sağlık konusunda dikkatini çekmek ve...
ŞAHİT (Şiir)22 Mayıs 2018

Sponsor Alanı

Sponsor Alanı

REKLAM ALANI 

ANKET

ANAMUR OKULLARINDA SERBEST KIYAFET UYGULANSIN MI?
Tüm Anketler

0cak - 2012 / Her Hakkı Saklıdır / Kaynak gösterilip, sitemizin ilgili sayfasına link verilerek alıntı yapılabilir. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir-Site ticari olmayıp, kütüre hizmet eder.
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi