İŞÇİ EMEKLİLERİNDEN TİYATRO OYUNU


Açıklama: Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Yönetim Kurulu Adına M. BÜLENT GÖZENER bir açıklama ile tiyatro çalışmasını duyurdu.
Kategori: SANAT
Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 20 Nisan 2019, 15:25
Site: anamursedir-anamur dergi
URL: http://www.anamursedir.com/haber_detay.asp?haberID=3724


 İŞÇİ EMEKLİLERİNDEN TİYATRO OYUNU

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Yönetim Kurulu Adına M. BÜLENT GÖZENER bir açıklama ile tiyatro çalışmasını duyurdu.

“Tüm Emekliler Derneği olarak sosyal ve kültürel hizmetlerimiz hızla devam etmektedir. Bu anlamda yaptığımız mükemmel bir hizmeti Tarsus kamuoyuyla paylaşmanın onurunu yaşamaktayız. Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Tamamen dernek üyelerimizin içerisinden oluşturduğumuz tiyatro grubumuzun yazarı UFUK CAVLI yönetmeni MURAT BAL. Oyunumuzun adı ise:  “EMEKLİYİZ FAKAT HAYATTAN DEĞİL-YAŞAMAYA DEVAM ET.”  Oyunumuz 12.06.2018 salı günü saat 15.00 ve 21.00 da olmak üzere iki seans ile Tarsus nikâh salonunda halkımızın ve emeklilerimizin huzuruna çıkacaktır.

Bu yapılan sosyal ve kültürel etkinlikte emeği geçen herkese kucak dolusu sevgilerimizi, saygılarımızı sunarız.

              

Bu sosyal ve kültürel hizmetlerimiz bir tek tiyatro grubuyla sınırlı kalmayacak sürekli toplumda kabul ve beğeni alacak kültürel hizmetlerimiz ilkler olarak hem Tarsus halkımızın huzuruna çıkacağı gibi bu yapmış olduğumuz mükemmel etkinlikleri güzel Türkiye'mizin diğer il ve ilçelerinde de sahneleyeceğiz oyunumuzu milletimizin ve halkımızın huzuruna ve beğenisine sunacağız. Böylece Akdeniz'in incisi güzel şirin Tarsus’umuzunda tanıtımını gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşayacağız saygılarımızla.” dedi.

Haber: Yakup BONCUK-Tarsus