60 SANİYELİK VİDEOLAR YARIŞMASI


Açıklama: Bakıma muhtaç olan hayvan dostlarımız hakkında farkındalık yaratmak, bağış yapmanın kolaylığı hakkında bilinçlendirmek ve daha çok kişiyi gönüllü olmaya teşvik etmek amacıyla düzenlendi.
Kategori: SAĞLIK-SPOR-ÇEVRE
Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2018
Geçerli Tarih: 23 Şubat 2019, 13:29
Site: anamursedir-anamur dergi
URL: http://www.anamursedir.com/haber_detay.asp?haberID=3604


               60 SANİYELİK VİDEOLAR YARIŞMASI BAŞLADI

 

En Heyecanlıyı Arıyoruz!

 

Bakıma muhtaç olan hayvan dostlarımız hakkında farkındalık yaratmak, bağış yapmanın kolaylığı hakkında bilinçlendirmek ve daha çok kişiyi gönüllü olmaya teşvik etmek amacıyla projelendirdiğimiz “En Heyecanlıyı Arıyoruz” yarışmamız başladı.

 

 

 

Yarışma kapsamında yapmanız gereken tek şey, dostlarınızın en fazla 60 saniyelik videolarını bizlerle Whatsapp hattımız veya Instagram hesabımız üzerinden paylaşarak, adınız ve dostunuzun adıyla yarışmaya katılmanız!

 

Yarışma videoları www.enheyecanliyiariyoruz.com sitesinde paylaşılacak olup, videosu en çok paylaşılan kişi adına Haytap Hayvan Hakları Federasyonu’na 1000TL bağış yapılacak, ilgili sertifika tarafına iletilecektir.

 

Yarışmanın birincisi dâhil, ilk on kişiye ise GMG logolu, üzerinde yarışmacı ve dostunun isminin yazılı olduğu birer kupa armağan edilecektir.

 

 

 

Yarışmamıza 1’den fazla video ile katılım gösterebilirsiniz.

 

Yarışmamıza ait detaylı bilgileri www.enheyecanliyiariyoruz.com adresinden öğrenebilir, sorularınız için info@enheyecanliyiariyoruz.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Biz ekip olarak çok heyecanlıyız!

 

Kolaylıkla katılınabilinen bu yarışma sayesinde, dostlarımızın heyecanlı anlarını daha çok kitleye ulaştırırken, yardım etmenin ne kadar kolay olduğu konusunda bilinçlenerek, daha çok kişiyi bu mutluluğa ortak etmeyi hedefliyoruz.

 

Gün Medya ekibi olarak yarışmaya katılan veya katılacak olan herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.